Sada hrncov na indukciu Petrehof PH-15797
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj!

Sada hrncov na indukciu Petrehof PH-15797

12 dielna Sada hrncov na indukciu Petrehof PH-15797. Hrnce - rajnica - panvica: ich Objem a priemer. 1 x Hrniec , Ø priemer 16 cm x výška

62,00 € (s DPH) 51,67 € (bez DPH)
check Skladom u partnera - dodanie do 7 prac. Dní

Popis

12 dielna Sada hrncov na indukciu Petrehof PH-15797

Hrnce - rajnica - panvica: ich Objem a priemer

1 x Hrniec, Ø priemer 16 cm x výška 10.5 cm, 2.1 Litrov

1 x Hrniec, Ø priemer 18 cm x výška 11.5 cm, 3.0 Litrov

1 x Hrniec, Ø priemer 20 cm x výška 12.5 cm, 4.0 Litrov

1 x Hrniec, Ø priemer 24 cm x výška 12.5 cm, 4.0 Litrov

1 x Rajnica,Ø priemer 18 cm x výška 11.5 cm, 3.0 Litrov

1 x Panvica, Ø priemer 24 cm x výška 7.5 cm, 3.3 Litrov

Pokrievky: materiál a priemer

6 x Sklenená pokrievka s tvorom na paru pre každú nádobu podľa vlastného priemeru. Rukoväte sú duté, nenahrievajú sa.

Tabuľka dát

PH-15797
1 Kg
Tabuľka dát
Materiál
Nerezová oceľ
Povrch
Nerezový
Indukcia
áno
Farba
Nerezová
Objem
2.1 L / 2 x 3.0 L / 3.3 L / 2 x 4.0 L
Priemer / Rozmer
16 cm / 2 x 18 cm / 20 cm / 2 x 24 cm
Výška
7.5 cm / 10.5 cm / 2 x 11.5 cm / 2 x 12.5 cm

Vlastnosti sady riadu

Sada riadu je vyrobená z prvotriednej nerezovej ocele 18/10. Hrnce majú oceľové determálne rukoväte, ktoré pri správnom používaní nikdy nepália. Sklenené pokrievky sú z kvalitného tvrdeného skla s otvorom pre unikanie nadbytočnej pary. Presne priliehajúce viacvrstvové akutermické dno je vhodné pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové a indukčné. Hrnce sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu. Celý set má krásne prevedenie, jednoduchý dizajn a vysoký lesk ako vo vnútri tak zvonku. Hrnce sú odolné voči teplotným šokom, varenie s nimi je úžasné. Uvaria všetky vaše recepty, polievky, cestoviny, bryndzové halušky, šaláty a iné dobre jedlo.

Spoločnosť Peterhof

PETERHOF® má viac ako 20 rokov histórie kombinovanú s futuristickou inováciou. Značka začala v 80. rokoch minulého storočia v Rakúsku s jasnou víziou vyrábať vysoko kvalitné kuchynské vybavenie s elegantným, ale pohodlným dizajnom. Napriek už zavedenej konkurencii si spoločnosť PETERHOF® stanovila za cieľ zlepšiť všetky aspekty. Naše výrobky dostávajú najvyššie hodnotenie vytrvalosti, pohodlia a stability a zároveň ponúkajú vynikajúcu kvalitu a štýl. PETERHOF® získal dôveru a uznanie svojich zákazníkov po celom svete - a to z nejakého dôvodu. Náš výskumný a vývojový tím sa neustále rozrastal a do tímu sa vkladá starostlivo vybraný tím kvalifikovaných inžinierov, ktorý zaisťuje vysokú kvalitu, ktorú predstavuje PETERHOF®. Sme presvedčení, že investovanie času a zdrojov do výrobného procesu je nevyhnutné na udržanie najvyšších štandardov kvality, ktoré sme pre nás stanovili od prvého dňa. Naši zákazníci sa vždy mohli spoľahnúť na nás, aby sme splnili vysoké očakávania, ako aj najvyššie štandardy, ktoré sme si sami stanovili. Ďalším aspektom, ktorý si v našej spoločnosti vysoko ceníme, je sociálna zodpovednosť. PETERHOF® sa vždy snaží zlepšovať svoju výkonnosť bez ohrozenia životného prostredia. Pri navrhovaní našich výrobkov sme dokázali dosiahnuť najväčšie výhody pre zákazníkov s najmenším možným vplyvom na životné prostredie. Používanie materiálov šetrných k životnému prostrediu nie je prospešné iba pre životné prostredie, ale zároveň prináša zdravšiu možnosť pre našich zákazníkov pri príprave jedla. Spoločnosť PETERHOF® strávila mnoho rokov prechodom nášho sortimentu na riad šetrný k životnému prostrediu pomocou nepriľnavej technológie na báze keramiky, okrem škodlivých PFOA / PTFE a použitím materiálov, ktoré vydržia vysoké teploty bez vypúšťania toxických výparov. Naše balenie využíva stále viac recyklovaných materiálov a tiež technológiu Try-Ply pre indukčné pece pre energeticky efektívnejšie varenie! Naša široká ponuka produktov ponúka možnosti pre všetky podmienky, preferencie a vkus. Zdravé varenie nebolo nikdy jednoduchšie! Kdekoľvek uvidíte názov PETERHOF®, môžete počítať s vynikajúcou kvalitou a nadčasovým, ale módnym dizajnom. Ponúkame širokú škálu inteligentne navrhnutých výrobkov pre všetky podmienky a preferencie. PETERHOF® je ideálnym partnerom v kuchyni pre každého, kto má radi varenie a jedenie skvelých zdravých potravín!

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: