Multifunkčný parný hrniec na cestoviny PH-25358 - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj!

Multifunkčný parný hrniec na cestoviny PH-25358

Multifunkčný parný hrniec na cestoviny a špagety PH-25358. Hrniec je vhodný na klasické varenie, ale vďaka jednotlivým nadstavcom sa stáva

40,00 € (s DPH) 33,33 € (bez DPH)
check Skladom u partnera - dodanie do 7 prac. Dní

Popis

Multifunkčný parný hrniec na cestoviny a špagety PH-25358

Hrniec je vhodný na klasické varenie, ale vďaka jednotlivým nadstavcom sa stáva z neho multifunkčný hrniec ktorý využijete nie len na klasické varenie polievky či iných pokrmov, ale aj na varenie cestovín, špagiet či na naparovanie.

  • 1 x Hrniec + sklenená pokrievka : 24 cm, výška 17 cm,  objem hrnca 7.4 litrov
  • 1 x nadstavec na naparovanie : priemer 24 cm, výška 11 cm
  • 1 x nadstavec na cestoviny / špagety / : 24 cm, výška 17 cm

Tabuľka dát

PH-25358
1 Kg
4895170323587
Tabuľka dát
Materiál
Nerezová oceľ
Povrch
Nerezový
Indukcia
áno
Farba
Nerezová
Objem
7.4 L
Priemer / Rozmer
24 cm
Výška
17 cm

Spoločnosť Peterhof

PETERHOF® má viac ako 20 rokov histórie kombinovanú s futuristickou inováciou. Značka začala v 80. rokoch minulého storočia v Rakúsku s jasnou víziou vyrábať vysoko kvalitné kuchynské vybavenie s elegantným, ale pohodlným dizajnom. Napriek už zavedenej konkurencii si spoločnosť PETERHOF® stanovila za cieľ zlepšiť všetky aspekty. Naše výrobky dostávajú najvyššie hodnotenie vytrvalosti, pohodlia a stability a zároveň ponúkajú vynikajúcu kvalitu a štýl. PETERHOF® získal dôveru a uznanie svojich zákazníkov po celom svete - a to z nejakého dôvodu. Náš výskumný a vývojový tím sa neustále rozrastal a do tímu sa vkladá starostlivo vybraný tím kvalifikovaných inžinierov, ktorý zaisťuje vysokú kvalitu, ktorú predstavuje PETERHOF®. Sme presvedčení, že investovanie času a zdrojov do výrobného procesu je nevyhnutné na udržanie najvyšších štandardov kvality, ktoré sme pre nás stanovili od prvého dňa. Naši zákazníci sa vždy mohli spoľahnúť na nás, aby sme splnili vysoké očakávania, ako aj najvyššie štandardy, ktoré sme si sami stanovili. Ďalším aspektom, ktorý si v našej spoločnosti vysoko ceníme, je sociálna zodpovednosť. PETERHOF® sa vždy snaží zlepšovať svoju výkonnosť bez ohrozenia životného prostredia. Pri navrhovaní našich výrobkov sme dokázali dosiahnuť najväčšie výhody pre zákazníkov s najmenším možným vplyvom na životné prostredie. Používanie materiálov šetrných k životnému prostrediu nie je prospešné iba pre životné prostredie, ale zároveň prináša zdravšiu možnosť pre našich zákazníkov pri príprave jedla. Spoločnosť PETERHOF® strávila mnoho rokov prechodom nášho sortimentu na riad šetrný k životnému prostrediu pomocou nepriľnavej technológie na báze keramiky, okrem škodlivých PFOA / PTFE a použitím materiálov, ktoré vydržia vysoké teploty bez vypúšťania toxických výparov. Naše balenie využíva stále viac recyklovaných materiálov a tiež technológiu Try-Ply pre indukčné pece pre energeticky efektívnejšie varenie! Naša široká ponuka produktov ponúka možnosti pre všetky podmienky, preferencie a vkus. Zdravé varenie nebolo nikdy jednoduchšie! Kdekoľvek uvidíte názov PETERHOF®, môžete počítať s vynikajúcou kvalitou a nadčasovým, ale módnym dizajnom. Ponúkame širokú škálu inteligentne navrhnutých výrobkov pre všetky podmienky a preferencie. PETERHOF® je ideálnym partnerom v kuchyni pre každého, kto má radi varenie a jedenie skvelých zdravých potravín!