Kastról na indukciu s mramorovým povrchom PH-15878-28
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj!

Kastról na indukciu s mramorovým povrchom PH-15878-28

Veľmi kvalitný Kastról na indukciu s mramorovým povrchom PH-15878-28 Peterhof. Kompletné špecifikácia kastróla na indukciu. Kastról má
30,00 € (s DPH) 25,00 € (bez DPH)
check Skladom u partnera - dodanie do 7 prac. Dní

Popis

Veľmi kvalitný Kastról na indukciu s mramorovým povrchom PH-15878-28 Peterhof

Kompletné špecifikácia kastróla na indukciu

Kastról má odolný, nepriľnavý, mramorový povrch. Mramorový povrch sa vyznačuje vysokou úsporou energie. Tento povrch je veľmi ľahko umývateľný, čiže je nepriľnavý. Panvica je vyrobená zo zliatiny hliníka a povrch je pokrytý mramorovým povrchom, ktorý má skvelé vlastnosti tak ako keramický.

S týmto kastrólom môžete variť na minimálnom množstve oleja, masla či vody, zabezpečuje v jedle uchovávať čo najviac vitamínov a minerálov. Mramorový povrch je voči keramickému odolnejší voči vysokým teplotám a poškriabaniu. Kastról je vhodná pre všetky typy sporákov. V balení sa nachádza aj sklenená pokrievka. Veľkosť panvice je 28 cm.

Praktický kastról vám umožní jednoduché a rýchle varenie bez zbytočného tuku a straty hodnotných vitamínov

Absolútne odolný proti poškriabaniu vďaka nepriľnavému mramorovému povrchu

Varenie bez tuku, šetrný k vitamínom

Veľmi jednoduché čistenie vnútorného i vonkajšieho povrchu

Extra silný, nedeformovateľný

Štýlová ergonomická rukoväť so odnímateľnými silikónovými úchytkami

Vhodný pre všetky typy sporákov, vrátane indukcie

Kastról na indukciu rozmery a objem :

Rozmery dna : 28 cm x 28 cm 

Výška : 11 cm

Objem : 6.3 litrov

Tabuľka dát

PH-15878-28
1 Kg
4895170325260
Tabuľka dát
Materiál
Kovaný hliník
Povrch
Mramorová vrstva
Indukcia
áno
Farba
Sivá
Objem
6.3 L
Priemer / Rozmer
28 cm
Výška
11 cm

Mramorový povrch - vlastnosti

Mramorový povrch sa vyznačuje vysokou úsporou energie. Tento povrch je veľmi ľahko umývateľný, čiže je nepriľnavý. Riad je vyrobený zo zliatiny hliníka a povrch je pokrytý mramorovým povrchom, ktorý má skvelé vlastnosti tak ako keramický. S týmto riadom môžete variť na minimálnom množstve oleja, masla či vody, zabezpečuje v jedle uchovávanie čo najviac vitamínov a minerálov. Mramorový povrch je voči keramickému odolnejší voči vysokým teplotám a poškriabaniu.

  • Úspora energie
  • Varenie bez tuku
  • Šetrný k vitamínom
  • Veľmi jednoduché čistenie

Spoločnosť Peterhof

PETERHOF® má viac ako 20 rokov histórie kombinovanú s futuristickou inováciou. Značka začala v 80. rokoch minulého storočia v Rakúsku s jasnou víziou vyrábať vysoko kvalitné kuchynské vybavenie s elegantným, ale pohodlným dizajnom. Napriek už zavedenej konkurencii si spoločnosť PETERHOF® stanovila za cieľ zlepšiť všetky aspekty. Naše výrobky dostávajú najvyššie hodnotenie vytrvalosti, pohodlia a stability a zároveň ponúkajú vynikajúcu kvalitu a štýl. PETERHOF® získal dôveru a uznanie svojich zákazníkov po celom svete - a to z nejakého dôvodu. Náš výskumný a vývojový tím sa neustále rozrastal a do tímu sa vkladá starostlivo vybraný tím kvalifikovaných inžinierov, ktorý zaisťuje vysokú kvalitu, ktorú predstavuje PETERHOF®. Sme presvedčení, že investovanie času a zdrojov do výrobného procesu je nevyhnutné na udržanie najvyšších štandardov kvality, ktoré sme pre nás stanovili od prvého dňa. Naši zákazníci sa vždy mohli spoľahnúť na nás, aby sme splnili vysoké očakávania, ako aj najvyššie štandardy, ktoré sme si sami stanovili. Ďalším aspektom, ktorý si v našej spoločnosti vysoko ceníme, je sociálna zodpovednosť. PETERHOF® sa vždy snaží zlepšovať svoju výkonnosť bez ohrozenia životného prostredia. Pri navrhovaní našich výrobkov sme dokázali dosiahnuť najväčšie výhody pre zákazníkov s najmenším možným vplyvom na životné prostredie. Používanie materiálov šetrných k životnému prostrediu nie je prospešné iba pre životné prostredie, ale zároveň prináša zdravšiu možnosť pre našich zákazníkov pri príprave jedla. Spoločnosť PETERHOF® strávila mnoho rokov prechodom nášho sortimentu na riad šetrný k životnému prostrediu pomocou nepriľnavej technológie na báze keramiky, okrem škodlivých PFOA / PTFE a použitím materiálov, ktoré vydržia vysoké teploty bez vypúšťania toxických výparov. Naše balenie využíva stále viac recyklovaných materiálov a tiež technológiu Try-Ply pre indukčné pece pre energeticky efektívnejšie varenie! Naša široká ponuka produktov ponúka možnosti pre všetky podmienky, preferencie a vkus. Zdravé varenie nebolo nikdy jednoduchšie! Kdekoľvek uvidíte názov PETERHOF®, môžete počítať s vynikajúcou kvalitou a nadčasovým, ale módnym dizajnom. Ponúkame širokú škálu inteligentne navrhnutých výrobkov pre všetky podmienky a preferencie. PETERHOF® je ideálnym partnerom v kuchyni pre každého, kto má radi varenie a jedenie skvelých zdravých potravín!