Strojček na cestoviny PH-1602 - 2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj!

Strojček na cestoviny PH-1602

Strojček na cestoviny PH-1602. Mlynček na výrobu domácich cestovín od renomovaného výrobcu kuchynských potrieb PETERHOF. Stroj na výrobu

25,00 € (s DPH) 20,83 € (bez DPH)
check Skladom u partnera - dodanie do 7 prac. Dní

Popis

Strojček na cestoviny PH-1602

Mlynček na výrobu domácich cestovín od renomovaného výrobcu kuchynských potrieb PETERHOF. Stroj na výrobu cestovín Peterhof si môžete upraviť v závislosti od hrúbky cesta alebo typu cestovín (špagety, niťovky, fettuccine 1,5 mm - 6,6 mm). Je vyrobený z nerezovej ocele vysokej kvality 18/10. Má odnímateľnú stolnú svorku, odnímateľnú rukoväť a valce majú 7 nastavení hrúbky.

  • Na prípravu domácich vlastnoručne vyrobených cestovín (lasagne, tagliatelle...)
  • Ľahká manipulácia, maximálna stabilita, zaistená proti sklzu základne
  • Materiál: nerezová oceľ 18/10 s povrchovou úpravou chróm
  • Rukoväť: nerezová oceľ 18/10 s povrchovou úpravou chróm
  • Farba: strieborná - chrómovaná, s vysokým leskom
  • Môžete mať rôzne druhy cestovín: špagety, lasagne, tagliatelle, fettuccine alebo klasické slovenské slíže do polievky
  • Hrúbka cestovín: 7 polôh pre rôzne hrúbky, 1,5 - 6,6 mm 7 - 2mm
  • Šírka cesta: 14 cm, max. 15 cmx 18 cm x 21 cm
  • Hmotnosť: 2400 g

Všetci milujú domáce cestoviny

Cestoviny boli vždy jedným z najobľúbenejších jedál v Taliansku a v súčasnosti je tomu tak po celom svete. S naším strojom na cestoviny si môžete vychutnať veľa potešenia z čerstvých domácich cestovín. Stroj je vyrobený s využitím odborných a rokmi preverených znalostí, o tom ako pripravovať pre vás a vašu rodinu vynikajúce a čerstvé domáce cestoviny. Stroj sa jednoducho ovláda a práca s ním je veľmi príjemná. Okrem zadováženia si stroja na cestoviny je pri výrobe lahodných cestovín veľmi dôležitá vaša hravosť a fantázia. Cestoviny sú veľmi univerzálne potraviny, ktoré môžu uspokojovať aj tie najrozličnejšie chuťové požiadavky. Chutné cestoviny môžu byť varené alebo zapekané v rúre. Krátke alebo dlhé, hladké alebo zvlnené, zdobené tradične alebo sofistikovane, s vašou obľúbenou omáčkou alebo bez nej. S vašim novým cestovinovým strojom, budete zažívať chutné dobrodružstvá s výrobou skvelých domácich cestovín. Ak máte radi polievky rezance alebo cestoviny, a ste unavení z produktov plných aditív v obchodoch, je čas naučiť sa vyrábať cestoviny- domáce cestoviny! Stroj na rezance je zariadenie, ktoré nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.

Výroba cestovín:

- pripevníte stroj na cestoviny svorkou o stôl alebo pracovnú dosku

- z cesta si vytvorte plátok

- nastavte na stroji požadovanú hrúbku cesta, poloha 1-7

- ak chcete dosiahnuť najtenšiu hrúbku a nechcete cesto predtým "vlákať", postup opakujte a zmenšujte hrúbku na stroji

- cesto nechajte jemne zaschnúť a potom ho narežte na požadovanú hrúbku

- po získaní týchto cestovín, ich jemne podsypte múkou a nechajte uschnúť

- ak nože nerežú cesto alebo ho lepia, znamená to, že je príliš mäkké a je potrebné pridať viac múky

Tabuľka dát

PH-1602
1 Kg
9120028903563
Tabuľka dát
Materiál
Nerezová oceľ
Povrch
Nerezový
Farba
Nerezová

Spoločnosť Peterhof

PETERHOF® má viac ako 20 rokov histórie kombinovanú s futuristickou inováciou. Značka začala v 80. rokoch minulého storočia v Rakúsku s jasnou víziou vyrábať vysoko kvalitné kuchynské vybavenie s elegantným, ale pohodlným dizajnom. Napriek už zavedenej konkurencii si spoločnosť PETERHOF® stanovila za cieľ zlepšiť všetky aspekty. Naše výrobky dostávajú najvyššie hodnotenie vytrvalosti, pohodlia a stability a zároveň ponúkajú vynikajúcu kvalitu a štýl. PETERHOF® získal dôveru a uznanie svojich zákazníkov po celom svete - a to z nejakého dôvodu. Náš výskumný a vývojový tím sa neustále rozrastal a do tímu sa vkladá starostlivo vybraný tím kvalifikovaných inžinierov, ktorý zaisťuje vysokú kvalitu, ktorú predstavuje PETERHOF®. Sme presvedčení, že investovanie času a zdrojov do výrobného procesu je nevyhnutné na udržanie najvyšších štandardov kvality, ktoré sme pre nás stanovili od prvého dňa. Naši zákazníci sa vždy mohli spoľahnúť na nás, aby sme splnili vysoké očakávania, ako aj najvyššie štandardy, ktoré sme si sami stanovili. Ďalším aspektom, ktorý si v našej spoločnosti vysoko ceníme, je sociálna zodpovednosť. PETERHOF® sa vždy snaží zlepšovať svoju výkonnosť bez ohrozenia životného prostredia. Pri navrhovaní našich výrobkov sme dokázali dosiahnuť najväčšie výhody pre zákazníkov s najmenším možným vplyvom na životné prostredie. Používanie materiálov šetrných k životnému prostrediu nie je prospešné iba pre životné prostredie, ale zároveň prináša zdravšiu možnosť pre našich zákazníkov pri príprave jedla. Spoločnosť PETERHOF® strávila mnoho rokov prechodom nášho sortimentu na riad šetrný k životnému prostrediu pomocou nepriľnavej technológie na báze keramiky, okrem škodlivých PFOA / PTFE a použitím materiálov, ktoré vydržia vysoké teploty bez vypúšťania toxických výparov. Naše balenie využíva stále viac recyklovaných materiálov a tiež technológiu Try-Ply pre indukčné pece pre energeticky efektívnejšie varenie! Naša široká ponuka produktov ponúka možnosti pre všetky podmienky, preferencie a vkus. Zdravé varenie nebolo nikdy jednoduchšie! Kdekoľvek uvidíte názov PETERHOF®, môžete počítať s vynikajúcou kvalitou a nadčasovým, ale módnym dizajnom. Ponúkame širokú škálu inteligentne navrhnutých výrobkov pre všetky podmienky a preferencie. PETERHOF® je ideálnym partnerom v kuchyni pre každého, kto má radi varenie a jedenie skvelých zdravých potravín!

Produkty v rovnakej kategórii: 1