Home

Kuchynka Ninka

Pôsobíme na trhu už viac ako 25 rokov, sme 100 % rodinná firma ktorej záleží na každom jednom zákazníkovi. Sme zameraný na nákup a predaj tovaru konečnému zákazníkovi. Patríme medzi distribútorov značiek Royalty Line Switzerland, Peterhof, Bachmayer s.l.g pre Slovenský a zahraničný trh.

Máme veľmi bohaté skúsenosti z podnikania, veľa obchodných partnerov nielen na domácom trhu ale hlavne zahraničí v oblasti kuchynských potrieb, naša hlavná činnosť je zameraná na domáce potreby a vybavenie domácnosti. Sme otvorený každej príležitosti, radi komunikujeme a uzatvárame nové kontrakty, preto nás neváhajte kontaktovať podľa kontaktných informácií uvedených nižšie.

Princíp e-shopu www.hrnce.eu je založený na skladových zásobách v našom obchode, ktorý vieme doručiť do 24 hodín od prijatia objednávky. Všetok tovar je riadne zabalený a poistený, každú zásielku si potom môžte sledovať pomocou čísla balíka ktorý obdržíte v maily.

Náš internetový obchod je zameraný hlavne na predaj kuchynského riadu a to : sady hrncov, samostatné hrnce, rajnice, kastróly, ďalej sme zameraný na jedálenské príbory, čajíky, kuchynské nože a dôležité kuchynské potreby.

Na stránke nájdete iba rokmi overený tovar bez obáv z reklamácie alebo pochybnosti o kvalite, všetok tovar na stránke je už dávno otestovaný našimi zákazníkmi ktorých nie je málo, všetci naši zákazníci sa radi vracajú do našej kamennej predajne v Michalovciach na námestí Osloboditeľov 79 / budova Labužník /, kde im maximálne vychádzame v ústrety a poskytujeme aj bezplatné poradenstvo pri vybavovaní kuchyne. 

Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu nie len v našom internetovom obchode ale aj u nás na pešej zóne v Michalovciach.