Esencia Dračia Krv 100 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Esencia Dračia Krv 100 ml

Možno už viete, že Esencia dračia krv je extrakt zo živice posvätného stromu Croton lechleri. Táto esencia má certifikát Ecocert. Živica je považovaná za liečivú látku. Dračia krv je...
26,68 € (s DPH) 26,68 € (bez DPH)
block Vypredané

Popis

Možno už viete, že Esencia dračia krv je extrakt zo živice posvätného stromu Croton lechleri. Táto esencia má certifikát Ecocert. Živica je považovaná za liečivú látku. Dračia krv je výborný antioxidant, ktorý svojimi účinkami mnohonásobne predčí vitamíny C a E. Esencia dračia krv je kozmetický produkt na vonkajšie použitie. Esencia dračia krv bola dermatologicky testovaná, nie na zvieratách. Neobsahuje parabény ani minerálne oleje. Z dôvodu obsahu prírodných materiálov uchovávajte v chlade a tme. Niektoré zložky pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Vlastnosti:

  • K starostlivosti o pokožku tela aj tváre
  • Omladzujúce účinky
  • Ochrana pred voľnými radikálmi
  • Vhodná pre citlivú pokožku a pokožku po opaľovaní
  • Vhodná na prevenciu vzniku tehotenských a popôrodných strií (pajazvičiek)

Produkt obsahuje okrem dračej krvi aj ďalšie zložky známe svojimi priaznivými účinkami na všetky druhy pleti: aloe vera, šípkový a olivový olej, vitamín B, retinol a vitamín E. Esencia dračia krv je výborný prostriedok k starostlivosti o zrelú, citlivú a mastnú pleť, ako aj pre pleť trápenú nečistotami.

Spôsob použitia: Jemne vmasírujte krúživými do čistej suchej pokožky až do úplného vstrebania. Vaša pleť získa hodvábnu mäkkosť. Fľaštička zaručuje, že produkt bude v perfektnom stave po celú dobu trvanlivosti.

Tabuľka dát

F0520236
5.50 cm
18 cm
5.50 cm
0.20 kg
8430830507707