Zoznam produktov značky MEISTERKLASSE

O nás

V spoločnosti Meisterklasse Exklusiv navrhujeme a vyrábame výrobky pre kuchyňu, vďaka ktorým je varenie vynikajúcim zážitkom, ktoré sú vysoko inovatívne a majú originálny a sofistikovaný dizajn.

Náš tím pre výskum a vývoj spolupracuje bok po boku s renomovanými dizajnérmi pri navrhovaní nášho sortimentu. Hlavným predpokladom je, že naše návrhy musia byť atraktívne, ale musia vyniknúť predovšetkým funkčnými výhodami. Táto filozofia spolu s našou nemeckou štandardnou kontrolou kvality nám umožnili vyrábať ekologické výrobky na varenie pomocou nepriľnavej technológie, schopnosť odolávať vysokým teplotám bez vypúšťania toxických výparov a umožňuje použitie indukčného varenia.

Keďže sme si dobre vedomí potrieb našich zákazníkov, začleňujeme inovatívne dizajny do vysoko kvalitnej výroby zosúladením všetkých našich modelov s medzinárodnými normami a konkurenčnými cenami.

Trh bol vždy zdrojom inšpirácie pre vývoj nových a kvalitnejších výrobkov, a to nám pomohlo v našom raste ako dobre známe meno v tomto odvetví. Vo všetkých výrobných oblastiach sa neustále snažíme zlepšovať produktivitu a efektivitu bez kompromisov v kvalite.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Nájdite znova to, čo hľadáte